• RSS

Strona główna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem szkolenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki wszystkim kursantom. Nasi instruktorzy mają kilkuletnie doświadczenie w szkoleniu kierowców w kategoriach: A1, A2, A, B, oraz talent przekazywania wiedzy i pasję, przez co nauka prowadzenia samochodu i przyswajania przepisów ruchu drogowego będzie przyjemnością.

Na rynku istniejemy od przeszło dziesięciu lat. Wyróżnia nas utrzymywana na wysokim poziomie zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy.
Oferujemy profesjonalną naukę, zarówno w dziedzinie teorii jak i praktyki. Na miarę naszych umiejętności, talentów i obecnie obowiązującego prawa staramy się wykonywać swoją pracę niezwykle rzetelnie i profesjonalnie.

Wysoki poziom kształcenia kursantów tylko w minimalnym stopniu zależy od klimatyzowanych sal wykładowych, czy obszernego biura. W tym wypadku najważniejsza jest profesjonalna kadra instruktorska! W naszej szkole pracują osoby posiadające ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców i charakteryzujące się przyjaznym usposobieniem. Każdy spośród naszych pracowników regularnie podnosi swoje kwalifikacje, poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalną, życzliwą i cierpliwą kadrę instruktorów nauki jazdy.
Wiedząc, jak stresujące są pierwsze chwile za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjemny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. W naszej pracy wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do szkolenia, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

W naszej szkole jazdy możesz liczyć na dogodne terminy płatności, a godziny zajęć ustalasz indywidualnie z instruktorem.

W naszej ofercie znajdziesz kursy na prawo jazdy w kategorii A1, A2, A, B więcej informacji znajdziesz tutaj.

FB like

Google+ Followers